MENU

Unit Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Luqmanul Hakim Bin Ahmad Fauzi Pembantu Penguatkuasaan 09-4211069 09-4221954
Norhanizah Norhanizah binti Paujdar Khan Pembantu Tadbir 09-4211069 09-4221954 norhanizah@mpp.gov.my
Muhammad Al Rashiden Fitri Bin Abdul Razak Pembantu Tadbir 09-4211069 09-4221954 rashiden.658@mpp.gov.my
Ahmad Suhaimi Ahmad Suhaimi bin Abdul Rashid Pembantu Operasi 09-4211069 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Unit Tempat Letak Kereta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Sulaiman Sulaiman bin Ibrahim Pembantu Penguatkuasa 09-4211069 09-4221954 sulaiman@mpp.gov.my
Azzam Muhammad Azzam Azrai Bin Mazelan Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954 azzam@mpp.gov.my
Diven Diven A/L Muniandy Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954 diven@mpp.gov.my
Shahira Shahira Binti Mohd Jamil Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954 shahira@mpp.gov.my
Fekri Mohd Fekri Bin Osman Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954
Muhammad Syawal Fikri Bin Ahmad Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954
Shahrul Amri Bin Aziz Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954
Muhammad Arieff Aiman Bin Roslan Atendan Tempat Letak Kereta 09-4211069 09-4221954
Bahagian Landskap & Rekreasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Azizul Rahim bin Ahmad Abdul Azizi Ketua Bahagian 09-4211254 09-4221954 azizul@mpp.gov.my
Iqbal Fahim Muhammad Iqbal Fahim Bin Rozlan Penolong Arkitek Landskap 09-4211254 09-4221954 iqbal_fahim@mpp.gov.my
Dhani Redhani Dayana Athirah Binti Mohd Akhri Pembantu Tadbir 09-4211254 09-4221954 redhani@mpp.gov.my
Miza Nor Sahira Miza Nor Sahira binti Akasah Pembantu Tadbir 09-4211254 norsahira@mpp.gov.my
Osman Osman bin Husin Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Hairol Nizam Hairol Nizam bin Abdul Wahid Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohd Nasir Mohd Nasir bin Abdul Hamid Jurumudi 09-4211088 09-4221954 nasir@mpp.gov.my
Ali Hanafiah Ali Hanafiah bin Musa Pembantu Awam 09-4211249 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Ahmad Ahmad bin Abdul Hamid Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Abdul Halimi bin Baba Pembantu Awam 09-4211249 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Khairul Ikram Mohd Khairul Ikram bin Mohamad Zailan Pembantu Awam 09-4211249 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Ahmad Daud Ahmad Daud bin Razali Pembantu Awam 09-4211088 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohd Jamaluddin Mohd Jamaluddin bin Mazli Pembantu Awam 09-4211088 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 16 April 2024 - 5:10pm