MENU

Bahagian Mekanikal & Elektrikal
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zainul Asri Zainul Asri bin Awang @ Shapiea Pembantu Awam 09-4211075 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohd Shamsul Mohd Shamsul bin Mohd Razlan Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Ahmad Sabri Ahmad Sabri bin Jaafar Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Jalaluddinor Jalaluddinor bin Abd Rahim Pembantu Awam 09-4211075 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohd Firdaus Mohd Firdaus bin Ramli Penolong Jurutera 09-4211075 09-4221954 firdaus@mpp.gov.my
Mohd Ibrahim Mohd Ibrahim bin Mat Zin Pembantu Kemahiran 09-4211075 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohd Razali Mohd Razali bin Rajami Pembantu Awam 09-4211075 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohd Yusri Mohd Yusri bin Hashim Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Jabatan Perkhidmatan Perbandaran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nurul Azma Nurul Azma Binti Muhammad Ketua Jabatan 09-4211253 09-4221954 nurulazma@mpp.gov.my
Bahagian Pelesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Noridura Noridura binti Ismail Ketua Bahagian Pelesenan 09-4211088 09-4221954 noridura@mpp.gov.my
Ab Murad Ab Murad bin Muda Pembantu Tadbir 09-4211083 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Maimunah Maimunah binti Mohmed Romdzan Pembantu Tadbir 09-4211083 09-4221954 maimunah@mpp.gov.my
Nor Faizah Sharifah Nor Faizah Binti Syed Mohd Shaifudin Pembantu Kesihatan Awam 09-4211082 09-4221954
Nurul Nadira Binti Adali Pembantu Kesihatan Awam 09-4211083
Mohd Salleh Mohd Salleh bin Osman Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Hafizan bin Baba Hafizan bin Baba Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Ahmad Rizal Ahmad Rizal bin Ghazali Pembantu Awam 09-4211249 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Bahagian Sewaan dan Penjaja
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khairul Hafiz Mohd Khairul Hafiz bin Abdul Kahar Ketua Bahagian Sewaan 09-4211086 09-4221954 khairul-hafiz@mpp.gov.my
Normaizatul Syazrah Normaizatul Syazrah binti Mohd Zailani Pembantu Tadbir 09-4211084 09-4221954 normaizatul@mpp.gov.my
Ahmad Khalid Ahmad Khalid bin Abdul Rashid Penghantar Notis 09-4211083 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Jabatan Perhubungan Awam & Komuniti
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norsila Norsila Binti Kadir Ketua Jabatan 09-4211247 09-4221954 norsila@mpp.gov.my
Fatullah Fakhrul Bin Mohamed Rosdi Pembantu Tadbir 09-4211074 09-4221954
Siti Salsabila Binti Ahmad Rafi Pembantu Tadbir 09-4211074 09-4221954
Bahagian Perhubugan Awam (PRO)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Aidil Muhammad Aidil Bin Idris Pembantu Tadbir 09-4211074 aidil@mpp.gov.my
Syed Azmi Syed Azmi bin Syed Hashim Ahli Muzik 09-4211064 09-4221954 syedazmi@mpp.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 16 April 2024 - 5:10pm