MENU

Unit Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Suhaili Suhaili binti Ahmad Pembantu Tadbir 09-4211251 09-4221954 suhaili@mpp.gov.my
Nur Fatin Balqis Binti Norddin Pembantu Tadbir 09-4211261 09-4221954
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Fazliana Nor Fazliana binti Abu Bakar Ketua Jabatan 09-4211073 09-4221954 fazliana@mpp.gov.my
Bahagian Akaun dan Hasil
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Samsuriyati binti Uyob Ketua Bahagian Akaun dan Hasil 09-4211062 09-4221954 samsuriyati@mpp.gov.my
Nasran Nasran bin Samsudin Pembantu Tadbir 09-4211074 09-4221954 nasran@mpp.gov.my
Suhana Suhana binti Abdul Jalil Pembantu Tadbir 09-4211072 09-4221954 suhana@mpp.gov.my
Muhammad Ifwat Muhammad Ifwat Fatihi Bin Burhanuddin Pembantu Akauntan 09-4211077 09-4221954 ifwatfatihi@mpp.gov.my
Norfazleen Norfazleen binti Ayub Pembantu Tadbir 09-4211077 09-4221954 mpp@mpp.gov.my
Norzilah Norzilah binti Mohammed Yusoff Pembantu Tadbir 09-4211077 09-4221954 mpp@mpp.gov.my
Nor Aishah Nor Aishah Binti Zulkifli Pembantu Tadbir 09-4211062 09-4221954 aishah@mpp.gov.my
Bahagian Perolehan dan Stor
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khairul Hisham Khairul Hisham bin Bukhari Ketua Bahagian Perolehan Dan Stor 09-4211068 09-4221954 khairulhisham@mpp.gov.my
Sahara Sahara binti Kudin Pembantu Tadbir 09-4211077 09-4221954 sahara@mpp.gov.my
Azlan Yuzry Azlan Yuzry bin Mohd Yusof Pembantu Tadbir 09-4211072 09-4221954 azlanyuzri@mpp.gov.my
Jabatan Penilaian & Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Azuan Mohd Azuan bin Othman Ketua Jabatan 09-4211060 09-4221954 azuan@mpp.gov.my
Bahagian Penilaian
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Asma' Asma' binti Abdul Razak Ketua Bahagian 09-4211065 09-4221954 asma@mpp.gov.my
Arif Rizwan Arif Rizwan bin Wan Abdullah Pembantu Penilaian (COB) 09-4211082 09-4221954 arif-rizwan@mpp.gov.my
Tg Ahmad Redzuan Tg Ahmad Redzuan bin Tg Muhamed Pembantu Penilaian 09-4211082 09-4221954 tg.redzuan@mpp.gov.my
Mohd Ridhuan Mohd Ridhuan Bin Muhammad Pembantu Awam 09-4211082 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mohammad Akmal Mohammad Akmal Aliff Bin Ismail Penghantar Notis 09-4211082 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Farah Nurliyana Binti Mat Sabri Pembantu Penilaian 09-4211082 09-4221954
Ameer Faisal Bin Salikin Pembantu Penilaian 09-4211082 09-4221954
Bahagian Cukai Taksiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Sarina Sarina binti Ahmad Pembantu Tadbir 09-4211082 09-4221954 sarina@mpp.gov.my
Engku Rahayu Engku Rahayu Asikin binti Engku Ibrahim Pembantu Tadbir 09-4211082 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Jabatan Perancang Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
KOSONG Ketua Jabatan 09-4211241 09-4221954
Hamizatul Azna Hamizatul Azna binti Khamis Ketua Bahagian 09-4211240 09-4221954 hamizatul@mpp.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 16 April 2024 - 5:10pm