MENU

Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Dato YDP YH Dato' Haji Zainal Abidin bin Md.Amin, DIMP., AMP. Yang DiPertua 09-4211061 09-4221954 ydp@mdpekan.gov.my
Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohamad Nasir Mohamad Nasir Bin Jusoh.,AAP Setiausaha 09-4211060 09-4221954 mnasir@mdpekan.gov.my
Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
ariff Abdul Latif Ariff Bin Shamsul Amri Ketua Bahagian Audit Dalam 09-4211081 09-4221954 latif.ariff@mdpekan.gov.my
Roshaini Roshaini binti Sharif Pembantu Tadbir 09-4211081 09-4221954 roshaini@mdpekan.gov.my
Nur Aini Nur Aini Binti Zamri Pembantu Tadbir 09-4211081 09-4221954 aini@mdpekan.gov.my
Bahagian Undang-Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
PPUU_IZAD Sheikh Ahmad Norqamarul Haeizzack Bin Sh Norhasmadi Penolong Pegawai Undang-Undang 09-4211077 09-4221954 sh.haeizzack@mdpekan.gov.my
Building Control Unit
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rozmizah Rozmizah Binti Ghazili Ketua Jabatan 09-4211089 09-4221954 rozmizah@mdpekan.gov.my
Mohd Habbullah Mohd Habbullah Bin Abu Bakar Ketua Bahagian 09-4211253 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Azlan Yuzry Azlan Yuzry bin Mohd Yusof Pembantu Tadbir 09-4211253 09-4221954 azlanyuzri@mdpekan.gov.my
Zakaria Zakaria bin Abu Bakar Pembantu Operasi 09-4211253 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Management Service Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Alina Alina Binti Daud Ketua Jabatan 09-4211078 09-4221954 alina@mdpekan.gov.my
Bahagian Pentadbiran Dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
KOSONG Ketua Bahagian Pentadbiran & Khidmat Pengurusan 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Sarifah Sarifah Maszila binti Syed Sagap Pembantu Tadbir 09-4211251 09-4221954 sarifah@mdpekan.gov.my
Suhana Suhana binti Abdul Jalil Pembantu Tadbir 09-4211077 09-4221954 suhana@mdpekan.gov.my
Nasran Nasran bin Samsudin Pembantu Tadbir 09-4211077 09-4221954 nasran@mdpekan.gov.my
Hafizan Mohd Nor Hafizan bin Mohd Said Pembantu Operasi 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Fazniwati Fazniwati Binti Mohamed Anwar Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Mat Yusop Mat Yusop bin Yaakob Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Hishamuddin Hishamuddin bin Abdullah Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Information Technology Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Jamaiah Jamaiah binti Ahmad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 09-4211231 09-4221954 jamaiah@mdpekan.gov.my