MENU

Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
KOSONG Yang DiPertua 09-4211233 09-4221954 ydp@mpp.gov.my
Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
10202 TPr. Zuraidah binti Abdul Majid Setiausaha 09-4211244 09-4221954 zuraidah@mpp.gov.my
Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nur Aini Nur Aini Binti Zamri Pembantu Tadbir 09-4211081 09-4221954 aini@mpp.gov.my
Bahagian Integriti & Pengauditan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Alina Alina Binti Daud Ketua Bahagian 09-4211252 09-4221954 alina@mpp.gov.my
ariff Abdul Latif Ariff Bin Shamsul Amri Ketua Unit Audit Dalam 09-4211075 09-4221954 latif.ariff@mpp.gov.my
Samsini Samsini binti Mat Amin Pembantu Tadbir 09-4211075 09-4221954 samsini@mpp.gov.my
Building Control Unit
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rozmizah Rozmizah Binti Ghazili Ketua Bahagian 09-4211089 09-4221954 rozmizah@mpp.gov.my
Faridah Hanom Nur Faridah Hanum binti Mohamed Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa 09-4211063 09-4221954 hanom@mpp.gov.my
Akhri Mohd Akhri bin Muda Pembantu Tadbir 09-4211079 09-4221954 akhri@mpp.gov.my
Zakaria Zakaria bin Abu Bakar Pembantu Operasi 09-4211082 09-4221954 mdpekan@mdpekan.gov.my
Information Technology Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Jemy Jamaiah binti Ahmad Ketua Bahagian Teknologi Maklumat 09-4211245 09-4221954 jamaiah@mpp.gov.my
Muhamad Iqbal Zahin Muhamad Iqbal Zahin Bin Hashim Ketua Unit Multimedia 09-4211230 09-4221954 iqbal@mpp.gov.my
Saiful Shahiruddin Saiful Shahiruddin bin Mohammad Juruteknik Komputer 09-4211230 09-4221954 shahir@mpp.gov.my
Norazlin Norazlin binti Dzulkarnain Pembantu Tadbir 09-4211230 09-4221954 norazlin@mpp.gov.my
Amin Khaydatul Adam Bin Abdul Rahim Pereka Grafik 09-4211230 09-4221954 aminadam@mpp.gov.my
Bahagian Undang-Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
PPUU_IZAD Sheikh Ahmad Norqamarul Haeizzack Bin Sh Norhasmadi Ketua Bahagian 09-4211234 09-4221954 sh.haeizzack@mpp.gov.my
Syamin Syamin Natasya Binti Ab Halim Pembantu Tadbir 09-4211251 09-4221954 syamin@mpp.gov.my
Bahagian Ukur Bahan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Armizi Wan Armizi Bin Wan Abdullah Penolong Juruukur Bahan 09-4211243 09-4221954 wan_armizi@mpp.gov.my
Norasmizam Norasmizam binti Othman Pembantu Tadbir 09-4211074 09-4221954 norasmizam@mpp.gov.my
Management Service Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Lida Nor Lida binti Mohd Hashim Ketua Jabatan 09-4211078 09-4221954 norlida@mpp.gov.my
Bahagian Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Zurina Nor Zurina binti Abdullah Ketua Bahagian 09-4211250 09-4221954 zurina@mpp.gov.my
Unit Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Rosdi Mohd Rosdi bin Hamid Pembantu Tadbir 09-4211251 09-4221954 rosdi@mpp.gov.my
Hafizan Mohd Nor Hafizan bin Mohd Said Pembantu Operasi 09-4211077 09-4221954 mpp@mpp.gov.my
Fazniwati Fazniwati Binti Mohamed Anwar Pembantu Awam 09-4211077 09-4221954 mpp@mpp.gov.my
Unit Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Asnawati Asnawati binti Abas Pembantu Tadbir 09-4211261 09-4221954 asnawati@mpp.gov.my